Masaż centrum Łódź

Jeżeli szukasz relaksu lub chcesz podarować odrobinę luksusu swojemu ciału, to zapraszam na masaż w centrum Łodzi.

Wykonujemy masaże orientalne różnego rodzaju oraz masaże relaksacyjne. W naszym studio podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zapewnić relaksujące, wyjątkowe przeżycie.

Czego możesz się spodziewać przychodząc do gabinetu?

Zapewniamy nie tylko profesjonalną obsługę, ale odpowiednią atmosferę. Masaż to rytuał, który wymaga odpowiedniego przygotowania pomieszczenia i dobrania relaksującej muzyki oraz właściwych olejków.

Masaż balijski – poprawia nastrój, dodaje energii. Główna uwaga masażysty skupia się tutaj na dłoniach, plecach i nogach.

Masaż tybetański – zmniejsza stres dzięki zastosowaniu metod pracy z ciałem znanych z Chin i Indii, a także Indonezji. To nie tylko rozluźnienie ciała, ale cały rytuał.

Masaż tantryczny – odwołuje się do potrzeb ciała i ducha, buduje więź między osobami. Tu proponuję różne rodzaje masaży – od powolnego, nastawionego na zmysły, po bardziej intensywny masaż kaszmirski oraz budzący energię kundalini masaż wężowy.

Masaż relaksacyjny – to coś dla każdego, kto chce się odprężyć i poprawić swoje samopoczucie psychiczne. To również odpoczynek dla ciała po całym dniu ciężkiej pracy. Dzięki profesjonalnie wykonanemu masażowi następuje rozluźnienie mięśni. Dodatkowym atutem jest to, że regularne stosowanie masażu relaksacyjnego poprawia również wygląd skóry i pomaga oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn.

Oferuję również pracę z ciałem i umysłem w celu otwarcia się na dotyk. W dzisiejszym świecie pełnym stresu i nagromadzonych traum, narzuconej samotności lub potrzeby ucieczki przemocy coraz częściej mamy problem z dotykiem. Dlatego rytuał dotyku jest tak ważny, żeby uwolnić nas i poprawić samopoczucie fizyczne oraz psychiczne.

Żeby doświadczyć tego wszystkiego nie musisz jechać daleko. Masaż jest wykonywany w centrum Łodzi. Wystarczy, że podjedziesz do nas samochodem lub komunikacją miejską. Gabinet mieści się przy ul. Piotrkowskiej 44.

Podziel się:

Zobacz też:

Masaż relaksacyjny Łódź

Jednym z dobrych sposobów ucieczki od codziennego stresu i uodpornienia się na atakujące nas bodźce jest masaż relaksacyjny – teraz dostępny w centrum Łodzi. Zapraszam

Masaż centrum Łódź

Jeżeli szukasz relaksu lub chcesz podarować odrobinę luksusu swojemu ciału, to zapraszam na masaż w centrum Łodzi. Wykonujemy masaże orientalne różnego rodzaju oraz masaże relaksacyjne.

Masaż balijski

W tym masażu wykorzystuje się różne techniki w celu poprawy przepływu energii Chi. Podobnie jak inne masaże orientalne masaż balijski jest zorientowany na holistyczne utrzymanie