Zapraszam Cię droga istoto na spotkanie

Masaż Tantryczny

Zapraszam na dotyk,  Akceptację, przebudzenie, dzięki którym następuje integracja tego co wewnątrz z tym co zostało jeszcze niezauważone.

Podczas masażu wykorzystuję techniki szamańskie, pracę ze świadomym oddechem oraz praktyki Jogi.

Honorując boski męski i żeński aspekt w trakcie świątynnej pracy z ciałem połączymy zwierzęce instynkty z mocą płynącą z góry.
Od dwóch lat podążam ścieżką Tantry Tybetańskiej,  odkrywam na nowo jakość życia i dzielę się tym darem,  który sama otrzymałam. 

 

20220528_144431

Kategorie masaży Tantrycznych

Masaż tantryczny
"Zmysły szeroko otwarte"

To unikalny masaż tantryczny, gdzie następuje wielowymiarowa integracja. Bo masaż tantryczny to coś więcej niż metoda. Potrzebna jest pełna obecność w ciele i dla drugiej osoby, zmysłowy i powolny dotyk wyrażający duchowość, połączenie pomiędzy osobami.

Doświadczenie tego masażu aktywuje głębokie, samouzdrawiające właściwości naszego ciała. Aktywowana energia nie tylko zasila ale także odbudowuje strukturę naszego DNA.

Zmysły Szeroko Otwarte to także mistyczno – szamański rytuał docierający do pierwotnych pokładów mocy wewnątrz nas.
W trakcie przyjmowania masażu, mamy szansę poddać się, rozpuścić na jakiś czas nasze ograniczenia i doświadczyć wielowymiarowej błogości. 

Jest to dobry początek, gdy dopiero zaczynasz przygodę z masażem tantrycznym, jak i dla osób bardziej zaawansowanych w masażach, chcących doświadczyć i poznać unikatowy rytuał tantrycznego masażu.

120 minut / 400 zł

Masaż Kaszmirski

Zapraszam na masaż całego ciała, dzięki któremu doświadczysz połączenia ze sobą samym oraz otworzysz się na wewnętrzny, zmysłowy strumień energii życiowej. Ten masaż jest bardziej intensywny niż inne rodzaje masaży ponieważ silnie aktywuje przepływ energii, dzięki wykorzystaniu specjalnych pozycji ciała. To nie tylko masaż, to świadoma praktyka duchowa poprzez ciało. Pełne mocy, intymne i ekstatyczne przeżycie! 

Wykracza znacznie poza zwykły masażp oferując uzdrawianie poprzez otwieranie się ciała na błogość oraz tantryczny przekaz energetyczny. Dlatego przygotowanie i odpowiedni stan umysłu jest niezwykle ważny, aby magia i moc tego rytuału nie zostały zredukowane do czystej techniki.

120 minut / 500 zł

Masaż Wężowy

Specyfika tego masażu polega na tym, że zarówno osoba dająca masaż, jak i przyjmująca, niezależnie od płci, wchodzi w swoją aktywną energię kobiecą czyli właśnie Kundalini. Zaangażowane w masaż jest całe ciało. Masujący masuje ciało wężowymi ruchami. Dotyk jest świadomy, głęboki, powolny i oplatający. Aktywowana jest energia seksualna, która umiejętnie przetransformowana uruchomi samouzdrawiające możliwości ciała, otworzy nas na ekstatyczne doznania oraz otworzy szeroko bramy percepcji. 

Ta szczególna forma masażu tantrycznego wymaga całkowitego zaangażowania ze strony masującego. Potrzebna jest stabilna obecność w ciele i dla drugiej osoby, zmysłowy i powolny dotyk, przekazujący wewnętrzny ogień, który podniesiony do serca, umożliwia głębokie połączenie pomiędzy osobami.

120 minut / 500 zł