Twój Rytuał SPA

Z poziomu serca i pasji do dotyku powstał autorski masaż Rytuał Spa, wykorzystujący elementy masażu  balijskiego oraz technik szamańskich z uwzględnieniem pielęgnacji ciała.
Na wstępie zaznaczę,  że techniki szamańskie to nie żadne „czary” to zjednoczenie i powrócenie do esensji natury. Gdzieś głęboko, w każdym ciele jest tęsknota do tego co było pierwsze.
Przy odpowiednio  skomponowanej muzyce wykonuję peeling wytwornym kosmetkiem amsterdamskiej marki „Rituals”- który świetnie przygotuje Twoje ciało do dalszej pielęgnacji przy okazji pobudzając zmysły.

 

Kiedy jesteś już przygotowany na rytualny dotyk przechodzę do namaszczenia ciała  ciepłym olejkiem „Ritual of Hammam” i dobranym personalnie olejkiem aromaterapeutycznym. W tym momencie następuje uczta nie tylko dla Twojej materii, ale też duszy. Poprzez głęboki i zarazem otulający dotyk wprowadzam Cię w inny wymiar,  dzięki któremu spojrzysz inaczej na otaczającą Cię rzeczywistość.
Po około 90 minutach następuje kolejna część tej pięknej ceremonii.
Nakładam na Twoje ciało krem z serii „Rituals”  Ritual of Namaste. Piękny zapach i składniki wysokiej jakości pozwolą powolnym krokiem przejść do końca podróży, którą uwieczni orientalna herbata. 

90 minut / 350zł