Masaż to nie tylko terapia dla naszego zdrowia fizycznego, lecz także psychicznego

Masaż Relaksacyjny

Jest jedną z najbardziej popularnych metod łagodzenia stanu nadmiernego napięcia psychofizycznego. Ogrom negatywnych bodźców i skrajnych emocji odczuwanych w trakcie dnia, niekorzystne oddziaływuje na nasze samopoczucie. Regularny masaż relaksacyjny może uwolnić nas od nadmiernego napięcia, złagodzić zmęczenie i odprężyć. 

Masaż relaksacyjny wywiera bezpośredni i pośredni wpływ na organizm, stanowi integralną część odnowy biologicznej.


Ten rodzaj masażu jest świetną formą zrelaksowanie się po ciężkim dniu pracy. Profesjonalnie wykonany masaż relaksacyjny rozluźnia mięśnie, czego konsekwencją jest głęboki relaks całego ciała. Stosowane są tutaj delikatne, spokojne, rytmiczne i powolne techniki, pozwalające zmniejszyć lub całkowicie znieść napięcie mięśniowe, spowodowane ciężkim dniem w pracy, natłokiem obowiązków i stresem.


Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie -przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.
Regularne uczęszczanie na masaż relaksacyjny zmniejsza poziom stresu, powoduję poprawę wyglądu skóry, a także ujędrnia ciało. Pomaga zmniejszyć zmęczenie fizyczne, jak również psychiczne. 
W masażu relaksacyjnym wykorzystuję podgrzany naturalny olej sezamowy, którego szeroki wachlarz właściwości leczniczych sprzyja oczyszczeniu organizmu z toksyn. Działa on regenerująco oraz poprawia wygląd skóry.
Ponadto ciepły olej stosowany w tym masażu zapewnia głęboki relaks, pomaga osiągnąć pełną harmonię organizmu poprzez normalizację pracy wszystkich narządów wewnętrznych. Masaż ten ma za zadanie przywrócenie prawidłowego przepływu energii w ciele oraz rewitalizację organizmu.

90 minut / 280zł