masaż relaksacyjny z elementami intensywnego docisku

Masaż Balijski

Masaż Balisjki wywodzi się z wysp Indonezyjskich, gdzie ludzie uważani są za najbardziej szczęsliwych. 

Zapraszam Cię w wyjątkową egzotyczną podróż gdzie przewodnikiem będzie ciepły olejek kokosowy z dobranym starannie akordem zapachowym i spersonalizowaną pod Ciebie muzyką, która wprowadzi Cię w nieznane zakątki samego siebie. Jest to masaż relaksacyjny z elementami intensywnego docisku.Podstawowe techniki, które używam podczas masażu to rozcieranie, ugniatanie i gładzenie.

Jedyne takie miejsce, w którym będziesz mógł się całkowicie zrelaksować i oderwać od zgiełku dnia codziennego!

Otwierając Studio Masażu, kierowałam się potrzebą intymności, dzięki której można w pełni poddać sie rozkoszy płynącej z przyjęcia Masażu Balijskiego. Zapraszam Cię w niezwykłą podróż do świata orientu. Od dwóch lat dzielę się tym pięknym dotykiem. 
W tradycyjnym masażu balijskim wykorzystuję głębokie oddziaływanie dłoni, elementy jogi, akupresury i refleksoterapii do rozluźnienia mięśni oraz pobudzenia organizmu w celu osiągnięcia stanu harmonii ciała, umysłu i duszy.

 

Polecany jest w szczególności dla osób spędzających wiele godzin przed komputerem, dla osób z bólami kręgosłupa, sportowców, w migrenach i innych bólach głowy, jest dobry jako lek na bezsenność, przewlekłe zmęczenie. Łagodzi stres i niepokój. 

Relaksujący i rewitalizujący masaż z zastosowaniem olejków aromatycznych tj. kwiatu jaśminu oraz nut cytrusowych przywraca stan równowagi energetycznej, harmonii ciała i umysłu oraz wprowadza w stan głębokiego relaksu i ukojenia.

Wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami masaż niweluje stres, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Dodatkowo pomaga w regeneracji przemęczonego organizmu, wzmacnia układ odpornościowy oraz zwiększa wydolność i siły witalne.

Screenshot_20220515-210140_Chrome

Podczas masażu, główną uwagę przywiązuję do masażu nóg, pleców i dłoni, dzięki czemu usprawniam pracę poszczególnych organów w ciele.

Jest to piękny holistyczny rytuał, który pozwoli nie tylko na regenerację ciała ale też duszy.

Przy obecnym tempie życia, pomoże odzyskać siły i wyraźnie poprawi nastrój.

Masaż świetnie sprawdzi się u osób, którym brakuje równowagi w życiu oraz chcących głęboko się zrelaksować.

Przeciwskazaniem do wykonania masażu są:

  • choroba nowotworowa
  • infekcja wirusowa i bakteryjna
  • choroby układu krążenia
  • stany zapalne skóry
  • hemofilia
  • nadciśnienie tętnicze
  • niedawno przebyte złamania, zwichnięcia czy skręcenia kości i stawów.

 

1,5 godzinny rytuał zaczyna się od masażu nóg, powoli przechodząc w wyższe partie ciała.
Po zakończonym masażu przeznaczam 15 minut na wyciszenie się. W tym czasie delektujesz się pyszną herbatą imbirową.

90 minut / 280zł